Главная » Новини » Pandora NAV-08 Move UA 2020 edition - маяк з упізнанням "свій-чужий"

Pandora NAV-08 Move UA 2020 edition – маяк з упізнанням “свій-чужий”

14
04.2020
library_books

Автономні маячки-закладки NAV-08 Move UA давно зарекомендували себе з кращих сторін: мініатюрні розміри, тривала робота від швидкозамінних батарейок ААА, чутлива GPS-антена і зручний Вluetooth-інтерфейс для роботи і налаштування. Датчик удару/руху (акселерометр), який повідомить власника про будь-які посягання на його майно. Чудовий пристрій, який допоможе розшукати пропажу, доповнити і навіть замінити сигналізацію у випадках, коли її установка неможлива, – устаткування на зберіганні, самокати і велосипеди і багато що інше.

Але наші інженери пішли ще далі! Новий пристрій тепер обзавівся максимально зручною функцією – упізнанням власника за допомогою Bluetooth-мітки або смартфону! Працює дуже просто. Як тільки зловмисник почне робити маніпуляції, наприклад, з вашим мотоциклом (скутером, велосипедом, моторним човном і так далі) – спрацює акселерометр і маячок почне шукати мітку в зоні дії. За її відсутності пристрій тут же повідомить власника про спрацьовування тривоги, пришле координати і буде готовий прийняти команду на запис трека переміщення і навіть отримає дзвінок із смартфону для прослуховування навколишнього оточення. Усі ці дії допоможуть в найкоротший термін зреагувати на ситуацію і повернути своє майно.

У зворотному випадку – переконавшись, що це – “хазяїн”, маяк не турбуватиме повідомленнями і тривогами. Ви просто продовжуєте рух. При цьому пристрій не витрачає елементи живлення на роботу GSM-модему і GPS-модуля, що істотно продовжить термін служби від одного комплекту батарейок. До новомго NAV-08 Move UA 2020 можна прив’язати три Bluetooth-мітки і один смартфон, який також може бути використаний для авторизації, – це зручно для сім’ї або декількох довірених осіб.

Завдяки новому функціоналу сценаріїв застосування стало набагато більше. Окрім зберігання і тривалої стоянки, тепер ви можете бути спокійні і за майно, з яким взаємодієте впродовж дня і часто залишаєте без нагляду. Пристрій завжди пізнає власника і не докучатиме “неправдивими” спрацюваннями і повідомленнями. Абсолютно надійна робота смартфону як мітки працюватиме на абсолютній більшості Android смартфонів, за винятком тих виробників, хто вже зовсім по-варварськи поводиться з Bluetooth-інтерфейсом, ну а вже зв’язка “Pandora+радіомітка Pandora” вже давно стала синонімом кращої надійності і якості роботи!

Спеціальний комплект NAV-08 Move UA 2020 вже включає Bluetooth-мітку, що набагато вигідніше, ніж докупати її окремо. Цей комплект найближчим часом з’явиться у продажу. А для власників попередньої версії маячка ми зробили приємний бонус – досить оновити NAV-08 Move UA новою прошивкою і активувати функцію упізнання! Вже наступного тижня оновлений додаток Pandora NAV BT і прошивка буде доступні на Play Market і на нашому сайті відповідно.

preloader