Главная » Новини » Pandora DXL 4790UA - дивовижний набір переваг

Pandora DXL 4790UA – дивовижний набір переваг

09
04.2020
library_books
Розробляючи цей продукт ми усвідомлювали, що робимо новий флагман свого модельного ряду, який повинен протриматися технічним лідером як мінімум впродовж 2020 року.

Тому ми закладали в кожній технічній характеристиці перевагу над усім, що існує, або, на нашу думку, планується найближчим часом від технічно просунутих конкурентів на ринку.

Сьогодні, коли Pandora DXL 4790UA дійшла до реального споживача, можна упевнено стверджувати, що усе задумане в цьому чудовому виробі вийшло! Ми продовжуємо отримувати захоплені відгуки від фахівців ринку і навіть від перших користувачів.

Про переваги 4G (LTE)-зв’язку з диференціальною антеною перед переобтяженими і ледве живими GPRS-мережами ми писали і говорили багато. Напевно просто констатуємо, що рішення, реалізоване в Pandora DXL 4790UA (4710UA), це просто краще рішення зі всього, що існує на ринку. Більше того, сумніваємося, що в найближчий рік комусь вдасться зробити краще. Або ще простіше: зв’язок буде там, де найкращі мобільні телефони працювати не будуть.  А за відсутності 4G мереж наш модем продовжить чудово працювати у 3G або 2G (GPRS)!

Енергоекономічність, універсальність підключення до будь-якого автомобіля світу і можливості обходу імобілайзерів при реалізації автозапуску у Pandora DXL 4790UA також знаходяться на найвищому рівні.

Хотілося зупинитися на унікальних особливостях Pandora DXL 4790UA, які сховалися за загальними міркуваннями про те, що вона “у всьому краща у світі”. До речі, дослівний переклад з грецького слова Pandora майже так і звучить: Pandora – “всім обдарована”.

Pandora DXL 4790UA – перша наша автосигналізація, яка використовує новий брелок D-043. Цей брелок відповідно самій автосигналізації – дуже ймовірно, що на сьогодні він кращий з того, що є на світовому ринку. Дальність зв’язку при роботі з радіомодулем на склі автомобіля дійсно рекордна – в кілька разів вище звичної для сучасних двосторонніх сигналізацій. За містом це декілька кілометрів. В умовах міських перешкод алгоритмічна модуляція LoRa дає дуже хорошу завадозахищеність з непоганою проникаючою здатністю через будівлі міської забудови. Іншою особливістю брелока D-043 являється наявність дублюючого зв’язок з автосигналізацією Bluetooth-радіоканалу. Причому, якщо основний радіоканал керування і моніторингу працює модуляцією LoRa в діапазоні 868MHz на радіомодуль, який розміщується де-небудь на склі автомобіля, наприклад у верхній частині вітрового скла, то дублюючий Bluetooth-радіоканал працює безпосередньо на BT-антену, розташовану в прихованому в надрах автомобіля базовому блоці. Тим самим, парирується аргумент можливості навмисного знищення модуля на склі автомобіля, наприклад електрошокером, про що люблять поговорити багато фахівців протиугінної справи. Тобто навіть в цьому випадку власник автомобіля зніме його з охорони, заведе, і продовжить користуватися, хіба що дальність зв’язку з брелоком в місті впаде з багатьох сотень метрів до декількох десятків.

А ще у брелока D-043 дуже хороша ергономіка користування. Він зручно лежить у руці, кнопки великі, але захищені від випадкових натиснень, яскравий OLED-екран з дуже виразною інфографікою. Заряджається вбудований LiPo-акумулятор через роз’єм micro-USB за лічені хвилини, а вистачає його на декілька місяців активного користування. А для тих, що регулярно забувають зарядити брелок вчасно є наша фірмова спеціальна функція – ми вимикаємо брелок автоматично по таймеру, якщо заряд залишається на відмітці 15%, що дозволяє в ще протягом року (!!)
посилати поодинокі команди з брелока після увімкнення.

З того, що здатне ще здивувати в нашій новітній і кращій охоронно-сервісній системі Pandora DXL 4790UA, це дальність зв’язку по Bluetooth. Якщо ваш телефон відносно новий, з сьогоденням Bluetooth 5.0, то усередині нашого базового блоку станеться процес розпізнавання цього новітнього інтерфейсу і у відповідь включиться режим протоколу BT 5.0., а це новий алгоритм обробки помилок, зміниться пакетний режим, виросте швидкість до 2Mb/s і увімкнуться підсилювачі прийому і передачі, що приведе до багатократного зростання дальності реального зв’язку по Bluetooth.

Багато наших споживачів, хто вже став власником автомобілів зі встановленою системою Pandora DXL 4710UA (молодша модель серії, що продається вже декілька місяців), розповідають про дальність зв’язку з телефоном за відсутності іншого зв’язку на 160-180, а іноді і більше 200 метрів! Дуже корисна властивість,  коли хочеться мати розширений інтерфейс, реалізований в наших додатках, а GSM-покриття мережі залишає бажати кращого. А це може бути необхідність змінити умови автозапуску двигуна, або відключити заборону зняття з охорони без мітки, якщо в ній раптом сіла батарейка де-небудь в лісі або далекому селі, де зв’язок GSM не обіцяли і через сто років.

Скептики скажуть, що є можливість вирішити таку проблему і інакше, але розібратися з програмуванням сигналізації кнопкою Valet для зміни цих функцій, якщо чесно, не з першого разу можуть і фахівці. Тоді як із звичного екрану телефону розбереться навіть дитина.

На сьогодні Pandora DXL 4790 наш флагман, і ми упевнені, що найближчий рік нікому з конкурентів на світовому ринку не вдасться зробити не лише краще, але і близько схоже за технічними і ергономічними характеристиками до цього чудового продукту, що зібрав увесь наш 15-річний досвід створення автомобільних засобів безпеки.

Найближчим часом на базі цього продукту з’явиться і модель для міжнародного ринку – Pandora Professional, яка прийде на зміну системі, що успішно продається, з такою ж назвою, але попереднього покоління.

Pandora DXL 4790UA – економічна, ергономічна, краща!

preloader