Главная » Новини » Pandora DX-9x - ви точно полюбите цей продукт!

Pandora DX-9x – ви точно полюбите цей продукт!

Недорогой и современный продукт для самого массового сегмента рынка приготовила наша компания к началу весеннего сезона 2019 года.

25
06.2019
library_books

Це найсучасніша двостороння охоронно-сервісна система, яка зібрала в собі найактуальніші і перевірені часом рішення, щоб стати зручним і улюбленим всіма продуктом.
Pandora DX-9x сподобається автовласникові зручним брелочки D-010 з сучасним дизайном, впевненою дальністю відпрацьованого роками реальної експлуатації радиотракта, лаконічною, але виразної індикацією даних про стан автомобіля і охоронної системи на OLED-дисплеї.

Всі функції охоронної системи Pandora DX-9x доступні в смартфоні власника! Додаток, що працює по Bluetooth, дозволяє управляти режимами охорони і запускати і глушити двигун на відстані декількох десятком метрів, чого в більшості випадків буває досить (потрібно далі – є брелок D-010). На дисплеї телефону – зручна історія подій, інтуїтивно зрозуміле розклад запусків двигуна, вперше застосоване в двосторонніх охоронних системах без GSM-інтерфейсу, оперативна підстроювання чутливості охоронних датчиків і багато іншого, що рідко було доступно навіть для систем преміум-сегмента, а тепер присутня в масовому , недорогому виробі.

Фахівцю з монтажу цей продукт здасться простим і логічним, оскільки все необхідне програмування можна здійснити з смартфона. А якщо такий автомобіль потрапляє регулярно, то, після застосування збереженої конфігурації, вся робота залишиться лише в підключенні мінімально достатньої кількості проводів. При цьому, звичайно, професійні інструменти, типу AlarmStudio c програмуванням через micro-USB порт, залишаються доступні для складних, авторських установок.

Звичайно ж Pandora DX-9x, володіє широким набором цифрових інтерфейсів (2CAN / LIN / IMMO-KEY) і підтримує всі доступні технології обходу штатних иммобилайзеров, включаючи унікальні алгоритми запуску, які є тільки у Pandora – це запуск автомобілів BMW E-серії, автомобілів Mercedes c блоком сертифікації FBS3, до автомобілів UAZ Patriot і Kia / Hyundai початку 2000-х років випуску, які обходимо тільки ми. До речі, якщо говорити про німців, то тільки наше рішення дозволяє «в лоб» заощадити гроші.

У Pandora DX-9x вбудований інтерфейс Bluetooth 4.2 (з елементами протоколів Bluetooth 5.0), а це означає, що не тільки смартфон власника тепер на зв’язку з сигналізацією, але і весь наш великий набір периферійних пристроїв з бездротовим зв’язком Bluetooth доступний до застосування, що для бюджетної сигналізації реалізовано вперше!

Pandora DX-9x – один з перших наших продуктів, який повністю розроблений (до речі ми маємо сертифіковане право розробки автомобільної електроніки – це спеціальний розділ нашого сертифіката) і проводиться з повною відповідністю всім вимогам цього стандарту. Це дозволяє не голослівно заявити, що даний продукт за рівнем забезпечення якості перевершує будь-які вироби, наявні сьогодні на ринку автомобільної безпеки. Впевнені, це ще одне, дуже значуща відмінність нашої чудової новинки, і нам приємно, що цей продукт з таким рівнем якості призначений не для преміум-сегмента, а для самого масового ринку недорогих охоронних систем з функцією запуску двигуна.

preloader