Главная » Новини » Pandora CLONE - безключовий автозапуск майже на будь-якому автомобілі

Pandora CLONE – безключовий автозапуск майже на будь-якому автомобілі

28
04.2020
library_books

Безключовий обхід за допомогою алгоритмів Pandora і сервісу Pandora CLONE дозволяє минути проблему з розбором одного з штатних ключів для реалізації автозапуску. В даний час бесьключевой обхід доступний при установці автосигналізацій Pandora і Pandect.

Автозапуск тепло і комфорт у вашому автомобілі

Щорічно все більше автовласників бажають оснастити свій автомобіль функцією автозапуску. Без цієї можливості вже насилу представляється експлуатація автомобіля в сучасному світі, адже вона значно підвищує рівень комфорту і економить час. Сигналізація з автозапуском дозволяє вам дистанційно завести двигун автомобіля, якщо ви збираєтеся в дорогу, або запрограмувати автоматичний запуск – в цьому випадку система сама запустить двигун в потрібний час або за іншими параметрами: температурі і напрузі акумулятора. Таким чином, ви виходите з дому і сідайте в автомобіль з вже прогрітим мотором і теплим (а влітку – прохолодним) салоном, розмороженими стеклами. Більше не потрібно сидіти в холодному автомобілі і чекати, поки він прогріється, або ходити навколо нього, очищаючи полій.

Що потрібно для підключення автозапуску?

Сучасні автомобілі в більшості своїй оснащені штатної протиугінною системою – иммобилайзером, завдання якого полягає в дозволі використання автомобіля тільки його власнику. Іммобілайзер розпізнає власника за електронною чіпу, захованого в штатному ключа від автомобіля. Але при використанні автозапуску в даному випадку виникає проблема, адже власника поряд немає, сигналу з чіпа теж немає, і іммобілайзер не дозволяє запустити двигун.

Вирішується ця проблема зазвичай наступними шляхами:

В автомобіль встановлюється спеціальний пристрій – обхідник іммобілайзера, – в якому ховається один з штатних ключ від автомобіля. Очевидний мінус цього способу полягає в тому, що власник позбавляється одного з ключей.Вместо штатного ключа використовується його дублікат, який необхідно попередньо замовити.

Це тягне за собою додаткові витрати – для деяких автомобілів виготовлення чіпа можливо тільки дилером і коштує чималих денег.Іспользуется спеціальний безключовий обхідник іммобілайзера, що, як правило, є найдорожчим рішенням. Він дозволяє зберегти всі штатні ключі і не робити дублікат, але коштує він дуже дорого

Як видно, кожне рішення супроводжується досить відчутними незручностями і витратами. Але завдяки Pandora є четвертий, самий зручний і дешевий спосіб, що дозволяє обійтися без штатного ключа і дубліката – алгоритмічний обхід Pandora.

Безключовий обходPandora CLONE – це зручне, технічне і сучасне рішення

Сигналізації Pandora використовують сучасний алгоритмічний обхід штатного іммобілайзера, не вимагаючи від власника ніяких додаткових «жертв»; в даний час бесьключевой обхід Pandora доступний для більшості автомобілів на українському ринку.

Pandora CLONE – сервіс взаємодії автосигналізацій Pandora, програми Pandora Alarm Studio (використовується для установки) і сервера з необхідними базами даних і алгоритмами.

preloader