Главная » Новини » Оновлення мобільного додатка "Pandora Спеціаліст"

Оновлення мобільного додатка “Pandora Спеціаліст”

09
04.2020
library_books

Цього тижня в магазині додатків Google Play стала доступна оновлена версія мобільного додатка “Pandora Спеціаліст” – сучасного, унікального інструменту для професіоналів, що займаються захистом автомобілів від викрадення.

“Pandora Спеціаліст” – це не просто мобільний додаток. Це спеціальний комплексний сервіс, який забезпечує усебічну підтримку процедури установки сучасних сигналізацій Pandora/Pandect X з Bluetooth-інтерфейсом на автомобіль, використовуючи при цьому як робочий інструмент всім звичний Android-смартфон, який по Bluetooth обмінюється даними з базовим блоком системи і надсилає/отримує дані з нашого спеціального сервера Pandora.

За допомогою цього сервісу можна оновлювати програмне забезпечення систем і компонентів, виконувати початкове і повне (складне) налаштування систем, навчати просто, легко і зрозуміло безключовому автозапуску, включаючи сервіс клонування, проводити перевірки якості роботи систем і багато що інше.

“Pandora Фахівець” – дійсно унікальний продукт, який багато в чому змінив ринок car-security і саму процедуру налаштування і інсталяції сигналізації. Причому цей продукт однаково корисний професіоналам усіх рівнів, у тому числі тим, хто займається авторським захистом від викрадення.

Менш ніж за півроку життя “Pandora Спеціаліст” абсолютно заслужено став мегапопулярним – вже більше 10 тисяч професіоналів користуються цим сервісом, і наша команда щодня отримує безліч пропозицій і побажань по збільшенню функціонала сервісу.

Враховуючи ці побажання, наші розробники додали в “Pandora Спеціаліст” декілька важливих можливостей.

По-перше – це можливість перегляду службових логів охоронних систем на екрані смартфону. Такий режим буде корисний при діагностиці працездатності системи – коли необхідно зрозуміти, чому не працює та або інша функція або в режимі online перевірити увесь можливий функціонал системи.

По-друге – це новий розділ “Конфігуратор налаштувань” з можливостями створення, зміни, завантаження і відправки файлів налаштувань без підключення до сигналізації. Ви можете заздалегідь створити файл налаштувань під певну сигналізацію, зберегти його на свій смартфон і завантажити у момент монтажу, а також при необхідності надіслати його іншому фахівцеві.

По-третє – це можливість проглянути і завантажити карти інсталяцій у розділі “Розширений монтаж”. Саме ці карти використовуються при швидкому монтажі, тобто вони досконалі, зручні і інформативні.

І, нарешті – це можливість в розділі “Розширений монтаж” залишити відгук про монтаж, свої зауваження і побажання про поліпшення якості нашого сервісу і запропонувати новий функціонал.

Наша команда продовжує розвиток проекту “Pandora Спеціаліст”, продовжуючи удосконалювати і без того кращий сервіс по супроводу інсталяцій, який став еталоном в ринку car-security!

“Pandora Спеціаліст” на Google play.

preloader