Главная » Новини » Нова версія Pandora DX 91 LoRa з оновленим Bluetooth 5.0

Нова версія Pandora DX 91 LoRa з оновленим Bluetooth 5.0

24
04.2020
library_books

Pandora DX 91 LoRa 5.0 – оновлена версія популярного продукту, що відрізняється від найближчих аналогів (Pandora DX-91LoRa  і DX-90LoRa) оновленим інтерфейсом Bluetooth 5.0, причому як програмно, так і апаратно.

Замість Bluetooth-трансивера NRF52832 у базовому блоці встановлений трансивер нового покоління NRF52840, який апаратно потужніше на передачу, чутливіше на прийом і апаратно контролює помилки пакетної передачі даних.

Ці особливості дозволили підняти дальність Bluetooth-зв’язку з сучасними мобільними телефонами (з реальною підтримкою BT 5.0) у декілька разів. Залежно від нюансів розташування базового блоку автосигналізації в автомобілі, тепер дальність зв’язку з мобільним додатком Pandora BT може бути від 50 до 180 м! Це і зручно, і сучасно! Адже все більше людей налаштовує параметри охоронних систем без GSM-зв’язку за допомогою мобільних додатків. Налаштувати розклад автозапусків, змінити чутливість датчиків, проглянути історію подій, тепер можна легко і звично на своєму смартфоні, без необхідності спеціально підходити до автомобіля. Цілком досить наблизитися до вікна квартири у багатоповерховому будинку, з якого видно автомобіль, і майже завжди він тепер на зв’язку!

У поєднанні з красивим і дуже далекобійним брелоком з LoRa-модуляцією D-022, повноцінний Bluetooth 5.0 робить цей продукт, можливо, кращою сучасною двосторонньою автосигналізацією серед наявних на ринку, для тих хто не хоче платити за рідко використовуваний зв’язок GSM, вартість якого, знову дорожчає.

preloader