Главная » Новини » Нова версія Pandora DX 91 LoRa з оновленим Bluetooth 5.0

Нова версія Pandora DX 91 LoRa з оновленим Bluetooth 5.0

24
04.2020
library_books

Pandora DX 91 LoRa 5.0 – оновлена версія популярного продукту, що відрізняється від найближчих аналогів (Pandora DX-91LoRa  і DX-90LoRa) оновленим інтерфейсом Bluetooth 5.0, причому як програмно, так і апаратно.

Замість Bluetooth-трансивера NRF52832 у базовому блоці встановлений трансивер нового покоління NRF52840, який апаратно потужніше на передачу, чутливіше на прийом і апаратно контролює помилки пакетної передачі даних.

Ці особливості дозволили підняти дальність Bluetooth-зв’язку з сучасними мобільними телефонами (з реальною підтримкою BT 5.0) у декілька разів. Залежно від нюансів розташування базового блоку автосигналізації в автомобілі, тепер дальність зв’язку з мобільним додатком Pandora BT може бути від 50 до 180 м! Це і зручно, і сучасно! Адже все більше людей налаштовує параметри охоронних систем без GSM-зв’язку за допомогою мобільних додатків. Налаштувати розклад автозапусків, змінити чутливість датчиків, проглянути історію подій, тепер можна легко і звично на своєму смартфоні, без необхідності спеціально підходити до автомобіля. Цілком досить наблизитися до вікна квартири у багатоповерховому будинку, з якого видно автомобіль, і майже завжди він тепер на зв’язку!

У поєднанні з красивим і дуже далекобійним брелоком з LoRa-модуляцією D-022, повноцінний Bluetooth 5.0 робить цей продукт, можливо, кращою сучасною двосторонньою автосигналізацією серед наявних на ринку, для тих хто не хоче платити за рідко використовуваний зв’язок GSM, вартість якого, знову дорожчає.