Главная » Новини » Надходить у продаж Pandect X - 1800 L UA - GSM-система за ціною звичайною!

Надходить у продаж Pandect X – 1800 L UA – GSM-система за ціною звичайною!

15
04.2020
library_books

В торгові мережі надходить нова модель охоронно-телеметричної мікросистеми – Pandect X – 1800 L UA. Це усе та ж популярна, актуальна і перевірена часом X – 1800 BT UA з щонайширшим функціональним набором – GSM/GPRS, Bluetooth 4.2, 2xCAN, IMMO-KEY. Різниця нової моделі в комплектації.

Щоб зробити систему максимально доступною для тих, хто давно мріяв керувати автомобілем із смартфону з будь-якої точки світу, в комплекті залишилася одна Bluetooth-мітка для авторизації власника (нагадуємо, що роль другої мітки і повноцінного брелока виконує будь-який сучасний смартфон на Android або iOS) і новий модуль для автозапуску RMD-4М. І головна відмінність, звичайно ж – вартість системи, при цьому немає ніяких обмежень у функціоналі!

Новинка підтримує в повному об’ємі унікальну в нашому виконанні роботу з мобільними додатками, включаючи можливість керування системою як із смартфонів, так і з розумного годинника. За відсутності мобільної мережі або просто на близькій відстані від автомобіля смартфон переходить в режим керування по Bluetooth. Саме наш фірмовий захищений Bluetooth-інтерфейс заслуговує на окрему увагу – за бажання до X-1800 L UA у будь-який момент можна додати безпровідні аксесуари для розширення функціоналу і протиугінних властивостей. Наприклад, GPS/GLONASS-приймач NAV-035ВТ перетворить вашу мікросистему на супутниковий GSM-комплекс, а радіореле BTR-101 сховається в надрах автомобіля і не дасть зловмисникові навіть завести двигун. При цьому ніяких дротів в салон тягнути не треба – все працює по повітрю!

Зрозуміло, в такій серйозній системі є присутнім безключовий автозапуск усіх популярних сучасних автомобілів. Спеціалізований порт IMMO-KEY дає можливість використати все без виключення наші нові алгоритми обходу штатних імобілайзерів, включаючи ті, що вимагають процедур сервісу Pandora CLONE. Це максимально безпечно, і що дуже важливо – зберігає гарантію на ваш автомобіль!

Базовий блок Pandect X-1800 L UA виконаний в мініатюрних розмірах для максимально потайної установки і споживає рекордно мінімальну кількість енергії. Навіть при довгих простоях акумулятор автомобіля зможе запустити двигун. Також в комплекті йде наша супер-п’єзосирена Pandora PS-330 – вона дуже гучна, невелика і зручна для інсталяції. І, як усі топові продукти Pandora, максимально енергоекономічна.

Зустрічайте новий бестселер Pandect X-1800 L UA – по-справжньому народна GSM-система за ціною звичайної “двосторонки”!

preloader