Главная » Новини » Мультисистемний CAN-інтерфейс

Мультисистемний CAN-інтерфейс

05
05.2020
library_books

Максимально коректна інтеграція автомобільної охоронно-сервісної системи в штатну цифрову шину автомобіля. Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.

Мультисистемний високошвидкісний CAN-інтерфейс дозволяє монтувати систему на будь-які сучасні автомобілі, оснащені цифровими шинами (швидкість передачі даних до 1Mbit / sec). Зводить до мінімуму втручання в штатну електроніку автомобіля.

Максимально коректна інтеграція з моторними цифровими шинами більшості автомобілів. Дозволяє суттєво спростити установку і скоротити кількість точок підключення до автомобіля. Інтерфейс дозволяє організувати коректний контроль і управління штатними бортовими системами автомобіля і основними параметрами, необхідними для організації автоматичного і дистанційного запуску двигуна: сигнал тахометра, статус «READY» для гібридних автомобілів, положення педалі гальма, селектора АКПП, ручного гальма, запалювання.

Підтримується більшість автомобілів, випущених з 2004 року.

Зустрічається в моделях: Серія DXL  PanDECT X-3150  Pandora DX 50 S