Главная » Новини » GPS-якір: нова унікальна функція від Pandora

GPS-якір: нова унікальна функція від Pandora

27
04.2020
library_books

Минулого тижня наша компанія опублікувала пакет оновлень для всіх сучасних систем Pandora, в якому ми додали величезна кількість нових затребуваних і бажаних функцій.

Ми отримали цілий шквал позитивних відгуків, коментарів і побажань про майбутній розвиток наших систем. Абсолютно всім сподобалося й те, що нові функції доступні для вже проданих і встановлених систем – досить просто оновити прошивку базового блоку.

Однією з найяскравіших новинок в даному пакеті оновлень стала функція GPS-якір. Саме вона викликала великий інтерес, особливо у автовласників. Як ця функція працює? Що потрібно для її активації, які сценарії її використання? Платна ця функція? Запитували – відповідаємо!

Почнемо, напевно, з головного – для чого ця функція і як вона працює.

Ідея функції GPS-якоря виникла у нас давно, коли ми додали в що стала вже легендарною систему Pandora DXL 5000 функцію «Активна охорона», в якій, крім постійного контролю зв’язку з системою, сервер відстежував ще і положення автомобіля. Тоді, для включення контролю положення потрібно було включати функцію кожен раз при постановці на охорону, а самі алгоритми зараз, з плином часу, вже не здаються такими досконалими. Ну і, звичайно, дана функція тоді була доступна тільки для самих дорогих і топових систем Pandora.

Зараз ми повністю переглянули алгоритми і принципи роботи функції контролю місця розташування і додали її в абсолютно всі наші сучасні системи, оснащені Bluetooth-інтерфейсом, починаючи з самої мініатюрної в світі охоронної системи – Pandect X-1000 BT і вище. Тепер кожен раз при постановці на охорону базовий блок системи перевіряє і запам’ятовує точну координату автомобіля, і відстежує зміни положення об’єкту, що охороняється. У тому випадку, якщо місце розташування зміниться більше, ніж на кілька десятків метрів – включиться режим тривоги.

Головними відмінностями нової функції GPS-якір, стали нові алгоритми роботи. По-перше, контроль координат тепер здійснює сам базовий блок, і якість роботи функції не залежить від зв’язку з інтернет-сервісом. Більш того, функція буде 100% працювати і при повній відсутності інтернет і GSM-з’єднання. По-друге, алгоритми фільтрують помилкові зміщення по координатах (так званий дрейф координат), і вони, разом з найсучаснішими GPS / ГЛОНАСС-приймачами, які ми використовуємо, забезпечує найвищу точність роботи.

Звичайно, краще ця функція буде працювати на наших 4G системах 47-й серії і X-4G, які оснащені найсучаснішими і кращими компонентами, які можна застосувати в автомобільних охоронних системах. Але і інші наші системи, включаючи бестселери, такі як Pandect X-1800L, X-3110, при дооснащення GPS / ГЛОНАСС-приймачем NAV-035BT, також будуть добре працювати.

GPS-якір це серйозний додатковий рубіж охорони. Найважливіша функція буде незамінна на всіх рухомих об’єктах, або об’єктах, на які може встановлюватися охоронна система, і в тих випадках, коли на датчики руху, удару і нахилу надії немає.

Це, звичайно, сценарії використання майже на всій мототехніки – будь то мотоцикли, скутери, квадроцикли, гідроцикли і т.д., де дуже часто доводиться занижувати чутливість датчиків удару, руху і нахилу хоча б через велику кількість бажаючих «посидіти» або посунути техніку, а найбільш частий формат викрадень – закинути техніку в тентовану “Газель”.

Є ще види техніки, де GPS-якір це взагалі мало не єдино можливий спосіб охорони. Зараз наші системи, в тому числі з герметичними корпусами, дуже популярні практично у всій Європі, особливо в південних країнах (Греція, Італія). Причому встановлюють їх не тільки на мототехніку, але і практично на всі види водного транспорту. Моторні, човни, катери, яхти гідроцикли – на них використовувати для охорони акселерометр просто неможливо, з цілком зрозумілих причин. А викрасти катер – не найскладніша задача і цілком собі частий випадок. Не допоможуть в такому випадку і геозон – місця стоянок можуть бути абсолютно різними, та й інтернет-зв’язку може просто не бути. І цінне майно може врятувати тільки GPS-якір.

До речі, якщо говорити про близькому до нас темі – про автомобілі, то тут GPS-якір також дуже корисний і навіть необхідний. Тому що це додатковий, важливий рубіж охорони. Наші алгоритми обробки акселерометра надійно фіксують будь-який вплив на автомобіль, вони найчутливіші і ефективні на ринку car-security, проте ніхто не скасовує зловмисні дії і просто людський фактор. Досить нерідко трапляється, коли автовласник з мобільного додатка, або з брелока прибирає чутливість датчиків в екстремально низька або навіть нульове значення. Професіонали зустрічаються з такими випадками майже кожен день. Причини можуть бути різні – помилка власника, помилка в установці базового блоку, коли той просто не зафіксовано і бовтається під панеллю приладів, якісь зовнішні причини. І тоді сподіватися на датчики руху / удару / нахилу просто не доводиться, а власник впевнений, що автомобіль захищений повністю! Є й випадки зловмисних дій – викрадач може легко викликати спрацювання датчиків автомобіля, доводячи власника до сказу і змушуючи відключати датчики, проклинаючи сигналізацію. І як тільки це буде зроблено – привіт евакуатор. До речі, загроза не настільки рідкісна: пошук автомобіля, повезеного евакуатором, коли комусь здалося, що ваша машина якось не так припаркована – сувора реальність жителів великих і не дуже міст. І, начебто, машину не вкрали, але проблем це викликає величезну кількість.

У всіх перерахованих вище випадках функції GPS-якір врятує ваше майно. За нього не потрібно платити ніяких грошей, воно не витрачає додатковий баланс сімкарти і не вимагає ніякої абонентської плати. Потрібно оновити прошивку і просто дозволити опцію в меню налаштувань за допомогою Pandora Alarm Studio або нашої суперпрограм Pandora Specialist, отримавши додаткову защіту.

Функція доступна на всіх сучасних системах Pandora / Pandect з вбудованим GSM і GPS / ГЛОНАСС-пріемніком.Обновленние прошивки вже доступні на нашому сайті і в мобільному додатку Pandora Specialist.

Залишайтесь вдома і будьте спокійні – все інше зробить Pandora!

preloader