Главная » Новини » Годинник Pandora Watch2 отримає пакет оновлень

Годинник Pandora Watch2 отримає пакет оновлень

10
04.2020
library_books

Наш чудовий годинник Pandora Watch2 найближчим часом отримає пакет оновлень, доступних для усіх, навіть найбільш ранніх версій цього продукту.

Покращується економічність годинника, і тепер автономний час їх роботи зросте до 15 діб. І навіть при сотні повідомлень, що відображаються, в день цей час не впаде нижче 11 діб, що можна вважати світовим рекордом для розумного годинника з екраном, що не вимикається. При цьому, місткість батареї залишається невисокою, удвічі менше найближчих конкурентів за часом роботи.

Функціональність годинника буде розширена новим інтерфейсом для зайняття спортом. Чи займаєтеся ви бігом, здійснюєте прогулянки або тренування на велосипеді – наш годинник тепер ваш корисний супутник, що не поступається інформативністю кращим світовим аналогам суто спортивного годинника.

Але наш спортивний інтерфейс вміє показувати не лише дистанцію, поточну швидкість, середню швидкість, секундомір, пульс (від зовнішнього електрокардіо-балістичного датчика, який скоро також буде доступний у продажу), а також напрям і дистанцію до вашого автомобіля.

Як це працює? При постановці на охорону автомобіля, його сигналізація Pandora передає на годинник координату цієї події. А GPS-приймач усередині годинника дає координату поточну. Далі справа техніки – розрахувати, відобразити. Адже це, в першу чергу – автомобільний годинник, єдиний у своєму роді.

Ну і, мабуть, головне. З цим оновленням наші години, що працювали раніше тільки з Android-пристроями, навчаться працювати з сучасними девайсами від Apple (iPhone, iPad), працюючими на iOs останніх версій. Це було непросто, адже яблучна компанія з деяких пір виключила (чи вірніше сказати, значно ускладнила) прямі можливості користування їх сервісами сторонніми виробниками розумного годинника. Ми знайшли рішення, що практично не обмежує у функціональності інформаційний обмін нашого годинника з iPhone.

preloader