Умови надання гарантії

Торговим партнерам і кінцевим споживачам автомобільних сигналізацій брендів Pandora і Pandect повідомляємо умови забезпечення гарантії. Сюди включено прийом офіційним сервісом охоронних систем і иммобилайзеров в гарантійний ремонт (обслуговування), подальша їх заміна. Останнє стосується комплектуючих – модулів (автозапуску, підкапотних, CAN, визначення місця розташування авто), реле, внесених антен, радіоміток, сканерів і інших.

Протиугінні системи торгових марок Pandora і Pandect – технічно складний товар, якому для коректної експлуатації в обов’язковому порядку потрібна кваліфікована установка, підключення та налаштування функціоналу в повному обсязі. Тому ми, як офіційний дистриб’ютор продуктів Pandora і Pandect, провели поглиблену підготовку і навчання персоналу власного інсталяційного центру і сертифікували його роботу. Чи готові посприяти в цьому всім партнерам, зацікавленим в наданні цих послуг. Радимо Вам купувати продукцію Pandora тільки у наших торгових партнерів, що мають діючі сертифікати дилера. Її монтаж можуть виконувати уповноважені нами фахівці у відповідних умовах. Компанія-виробник ТОВ «НВО Телеметрія» встановила на весь асортимент Pandora гарантійний термін 36 місяців.

Переважна більшість інтернет магазинів продають автосигналізації як товар, навмисно не згадуючи їх установку. Вони відволікають Вашу увагу знижками, бонусами і всілякими акціями. При цьому абсолютно не дають інформацію, що очікує споживача при виникненні гарантійних випадків. Все, що можна добитися від співробітника такої точки продажу, це «Контактні дані сервіс-центрів вказані в гарантійному талоні». У компаній, що мають статус офіційних дилерів Pandora, є свій або партнерський інсталяційний центр по автосигналізація. А його співробітники навчені всім монтажним операціям і процедурам настройки. Крім цього, прийом і передача продукції Pandora в ремонт по гарантії йдуть в певному порядку. Тільки наші партнери по бізнесу в точності знають, яка послідовність для швидкого усунення несправності повинна дотримуватися.

Якщо ви запідозрили поломку або неправильну роботу сигналізації Pandora, слід звертатися до офіційних представників для перевірки. Вони виявлять несправність, при можливості виправлять її або ж зніме зламаний елемент для заміни по гарантії. Компанії, офіційно надають комплексні послуги з продажу та встановлення протиугінних систем Pandora, зацікавлені в їх коректному монтажі і регламентному обслуговуванні протягом терміну гарантії. Для користувачів в цей період монтаж-демонтаж і заміна модулів робиться безкоштовно. Тобто в цьому випадку гарантійний ремонт виконується оперативно і без додаткових витрат.

У разі купівлі систем і комплектуючих Pandora в одному місці, а монтажу в іншому виникають неприємні нюанси. Гарантійні терміни на товар і його установку – незв’язані речі. Установник дає гарантію на виконану роботу. А при виникненні гарантійного випадку споживач оплачує всі процедури – діагностичні, монтажні та пов’язані з заміною окремих компонентів. Демонтаж сигналізації завжди вимагає розшивки елементів інтер’єру салону вашого авто і робіт в його підкапотному просторі. Несправний модуль Вам доведеться відвезти або відправити фірмі-продавцеві для гарантійної заміни. Потім отримати від них новий і доставити його монтажника. Це дуже незручно і може зайняти певний, часом чимало часу.

Сервісний-центр нашої компанії приймає для гарантійного ремонту (заміни) сигналізації Pandora і їх комплектуючі від настановних центрів, наших дилерів або продавців. Кінцевий покупець охоронної системи має можливість звернутися до нас на пряму, але у виняткових випадках. Перевірка стану продукції та її зняття виконується за окрему плату. Якщо споживач пред’являє несправні демонтовані модулі з оформленими гарантійними талонами, їх заміна робиться в обумовлений законом термін або за взаємною домовленістю. При поломці радіопозначки, брелка клієнт для заміни може звертатися як до продавця, так і до нас. Час Вашого візиту потрібно узгодити в телефонному режимі з нашим менеджером. Обов’язкова наявність гарантійних документів. Всі роботи по монтажу-демонтажу компонентів сигналізації сервіс-центр робить платно.

Протягом гарантії ми виконуємо технічне обслуговування охоронних систем Pandora. Для цього надайте:

  • Належним чином оформлені гарантійний талон.
  • Пакувальну коробку товару.
  • Несправний вузол і опис його поломки.

По всій території України на автосигналізації Pandora і їх комплектуючі поширюється гарантія 36 місяців.

Продукція Pandora, придбана поза офіційними точок продажу, не підлягає сервісному обслуговуванню по гарантії. Ця послуга надається безкоштовно тільки нашим офіційним ділерам.Наш сервісний центр відмовить клієнту в гарантійному ремонті / заміні в разі незаповненого при продажу талона або його відсутності.

До уваги компаній, що бажають стати дилерами!

Щоб стати нашим офіційним торговим партнером, потрібно організувати роботу власного або партнерського встановлення ГБО. Це підрозділ виконує монтаж сигналізацій Pandora і комплектуючих, їх діагностику, зняття і заміну під час гарантії. Наші провідні фахівці готові безкоштовно навчити і атестувати Ваших співробітників, присвятити їх у всі тонкощі монтажу автосигналізацій Pandora на автомобілі і програмування функцій. Для цього Вам потрібно заповнити форму заявки і відправити її на наш E-mail.