Офіційний дилер автосигналізацій Pandora в Україні

Pandora - охоронно-протиугінна автомобільна електроніка (автосигналізації та іммобілайзери), сервісні автомобільні пристрої і телеметричні комплекси. Основна продукція компанії - автомобільні сигналізації «Pandora» і іммобілайзери «Pandect».

АВТОСИГНАЛІЗАЦІЇ PANDORA

ЯКУ АВТОСИГНАЛІЗАЦІЮ ОБРАТИ?

Хіти продажу
08
05.2020
library_books
Pandora Watch 2: ще економічніше, у всіх сенсах

Трохи більше місяця тому ми викладали довгоочікуване оновлення для наших унікальних розумних годин Pandora Watch 2, в якому була додана підтримка роботи зі смартфонами iphone і знижене енергоспоживання

05
05.2020
Мультисистемний CAN-інтерфейс

Максимально корректная интеграция автомобильной охранно-сервисной системы в штатную цифровую шину автомобиля. Позволяет максимально органично нарастить противоугонный потенциал современного автомобиля, сделать автосигнализацию частью штатного электрооборудования.

02
05.2020
Новий іммобілайзер Pandect IS-572BT надходить у продаж

Сьогодні почалися відвантаження в торговельну мережу абсолютно нового іммобілайзера Pandect IS-572BT. Він спроектований і розроблений нами на основі сучасної та надійнішної апаратної і програмної платформи, з урахуванням величезного досвіду і знань, якими володіє наша компанія.

30
04.2020
Особиста безпека власника

Система обеспечивает высочайший уровень личной безопасности владельца. Если вам что-то угрожает – просто нажмите кнопку на брелоке, система уведомит ваших близких и спецслужбы о том, что вы в беде, отправит текущие координаты вашего автомобиля. Если вы попали в ДТП

PANDORA — об'єднує людей та інновації

Добрий день, pandora-systems.com.ua – офіційна точка продажу протиугінних систем Pandora і Pandect на території України.

У нашому каталозі представлені автосигналізації, іммобілайзери, мотосигналізації, брелоки до систем і аксесуари з докладним описом і можливістю придбати систему з гарантією.

Наші фахівці підберуть і проконсультують Вас по продукції та встановленню на будь-який автомобіль. Автосигналізації Pandora і Pandect займають топові позиції за кількістю установок в Україні, що свідчить про якість продукції!