Угода користувача

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Ця угода укладається між "pandora-systems.com.ua" в особі ФОП Кубишкін В.А. (Далі по тексту - Адміністрація сайту) - компанією, що надає доступ і послуги сайту pandora-systems.com.ua (далі по тексту - сайту), і приватною особою - відвідав сторінки сайту.

1. Відвідувач сайту

1.1. Відвідувачем сайту є будь-яка приватна особа, яке заходило, які подивились хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайте.

1.2. Для того щоб користуватися ресурсами, сервісами, можливостями сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з Угодою. Користувач не має права користуватися сайтом, якщо він не прийняв умови Соглашенія.

1.3. Відвідувач не має права користуватися послугами сайту і не може прийняти умови Угоди, якщо відвідувач не досяг встановленого законодавством віку для укладення подібних угод; або не виконав інших умов для укладення подібних угод, передбачених законодавством.

2. Угода про конфіденційність

2.1. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією сайту в результаті відвідування приватною особою (Відвідувачем або Користувачем) її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і персональні дані користувачів, здійснюється Адміністрацією сайту відповідно до законодавчому України. Приватна особа (Відвідувач або Користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами Угоди, Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України; зобов'язується повідомляти в письмовій формі Адміністрацію сайту про зміни його персональних даних.

3.Checkout

3.1. Правові відносини між Покупцем і Продавцем, що виникли в процесі придбання Покупцем товару (-ів) Продавця на сайті pandora-systems.com.ua, регулюються відповідним законодавством України, в тому числі і Цивільним кодексом України, Законом України «Про захист прав споживачів».

3.2. У разі виникнення суперечок між Покупцем і Продавцем, такі суперечки вирішуються в індивідуальному порядку Адміністрацією сайту.

4. Кінцеві положення

4.1. Відвідуючи сторінки сайту pandora-systems.com.ua, Відвідувач автоматично приймає умови цього соглашенія.

4.2. Відвідувач приймає умови Угоди в разі фактичного використання сайту. В цьому випадку Користувач розуміє і погоджується з тим, що адміністрація сайту pandora-systems.com.ua буде розцінювати факт використання Користувачем сайту як згоду з умовами Угоди з відповідного моменту времені.

4.4. ФОП Кубишкін В.А. не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами, Магазинами або третіми сторонами, а також - за упущену вигоду в результаті діяльності pandora-systems.com.ua.

4.5. Користувач погоджується, що він несе особисту відповідальність (і що ФОП Кубишкін В.А. не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення Користувачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, а також - за всі наслідки таких порушень (включаючи будь-які збитки чи шкоду, які може понести ФОП Кубишкін В.А.).

4.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені ФОП Кубишкін В.А. в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою: https: //pandora-systems.com.ua/uk/ugoda-koristuvacha.